מיתוג אירועים עסקיים

כל בעל עסק או ארגון שמפיק אירוע מבין את החשיבות של תהליך המיתוג לפני ובזמן האירוע. אנו רוצים לייצר סוג של חוויה ייחודית ויוצאת דופן, לגרום ללקוחות, לספקים ולשאר האנשים שמגיעים לאירוע שלנו להבין בדיוק על איזה גל אנחנו משדרים, מהם הערכים של המותג שלנו וליצור קונספט עיצובי ייחודי שילווה את האורחים שלנו משלב קבלת הפנים ועד הסוף.>מיתוג עסקים הוא עולם שלם בפני עצמו ויש היום לא מעט דרכים לבנות אסטרטגיית מיתוג מנצחת. היום בחרנו להתמקד דווקא באירועים עסקיים ובאחד מפתרונות המיתוג המובילים של השנה האחרונה. 

מדוע להשקיע במיתוג העסק באירוע?

אמנם מיתוג של עסק זה משהו שאנחנו בונים אותו לאורך זמן  תוך שמירה על אחידות ורצף לאורך כל התהליך, אבל אין ספק כי אירוע עסקי הוא הזדמנות מעולה להבליט את הזהות שלנו. אירוע הוא הרי משהו שמייצר באז, עניין, יש בו הרבה שיווק וזה בדיוק המקום לנצל את הזמן והמקום כדי לחזק את המיתוג שלנו.

המיתוג מאפשר לנו מצד אחד ליצור בידול בינינו לבין המתחרים שלנו, ליצור שפה עיצובית אחידה ומהצד השני לשלב אלמנטים ייחודיים מעולמות ויזואליים ומהתחום הגרפי. דרך המיתוג אנו מציגים את ”האני מאמין“ של העסק מה שמצד אחד משאיר לקוחות קיימים ומצד שני מושך חדשים. 

קיר עסקי ממותג – כל היתרונות במקום אחד

מיתוג אירועים עסקיים הוא עולם שלם, כאשר היום, אחד מפתרונות המיתוג הפופולאריים באירועים מהסוג הזה הוא קיר ממותג. למעשה, הקיר מאפשר לכם לבחור באיזה עיצוב שאנו חולמים ואפילו לעצב אותו בעצמנו: קיר צבעוני או שחור לבן, קיר עם שם המותג או העסק שלכם בפורמט של חתימות קטנות, קיר חסויות ועוד. 

היתרונות של קיר עסקי ממותג

עיצוב מרשיםמדובר בקיר גדול ומהמם המגיע עם תאורה, עיצוב בהתאמה אישית, שילוב של תמונות . 
העברת מסרים – בעזרת הקיר תוכלו להעביר מסרים שיווקיים ללקוחות שלכם ולהפוך את האירוע לייחודי ובלתי נשכח.
צילום לצד הקיר – בנוסף, ניתן להצטלם ליד הקיר בכל שלבי האירוע ולהעניק לאורחים שלכם חוויה מקורית וכמובן מזכרת. 

לאילו אירועים יכול להתאים קיר ממותג?

לכל סוגי האירועים העסקיים החל מתערוכות, דרך כנסים וימי עיון, השקות מוצר ואפילו ימי חברה וימי כייף וגיבוש לעובדים שלכם. 

רוצים לקבל מידע נוסף על מיתוג אירועים עסקיים ולהתייעץ עם המומחים שלנו? 

צרו איתנו קשר דרך האתר ונשמח לענות לכם על כל השאלות ולהעניק לכם שירות שיתאים בדיוק בשבילכם.